Натисніть, щоб отримати більше продуктів.
Не було знайдено жодного продукту.
фильтры

Цена

315,00 ₴ - 1 530,00 ₴

Бренд

Состав

В этой группе нет выбора

Одеяло

Хорошего качества
Плед

Яркие цвета

975,00 ₴
Ковдра лебединий пух Жирафа 1 подушка 50х70 см.  ТМ TAG  виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і  легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами. 
Швидкий перегляд
975,00 ₴
Ковдра лебединий пух Крокодильчик 1 подушка 50х70 см.  ТМ TAG  виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і  легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
975,00 ₴
Ковдра лебединий пух Черепашка 1 подушка 50х70 см.  ТМ TAG  виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легка і  вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
825,00 ₴
Полуторна Ковдра черепашка ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
825,00 ₴
Полуторна Ковдра Крокодильчик  ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
825,00 ₴
Полуторна Ковдра Жирафа  ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і  легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
682,00 ₴
Ковдра лебединий пух "Блакитне" ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
1 072,00 ₴
Ковдра лебединий пух "Блакитне" 2 подушки ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
1 335,00 ₴
Ковдра "Eco-страйп" 2 подушки ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем Eco-пухом. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
1 110,00 ₴
Ковдра лебединий пух "Bamboo" 2 подушки ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем шерстипон. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
683,00 ₴
Ковдра лебединий пух "Bamboo" ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем шерстипон. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
1 298,00 ₴
Комплект ковдри "Eco-1" ТМ TAG виготовлено з мікрофібри так само має наповнювач Eco-пух. У комплект так входить 2 подушки. Купуючи таку ковдру Ви будете зігріті холодними ночами.
Швидкий перегляд
Показати 1-14 з 27 товарів

Вибираєте ковдру для себе або для всієї родини? Тоді вам варто дізнатися, чим відрізняються між собою різновиди цих виробів. Головна відмінність - вид наповнювача. Він буває натуральний або синтетичний. Натуральне наповнення ковдри має масу достоїнств, але і недоліків теж чимало. Вартість таких виробів досить висока. Чому варто купити ковдри, які містять синтетичний матеріал? Про це читайте далі в статті.

Плюси штучного наповнювача

Є такі синтетичні матеріали, якими наповнюють ковдри:

 • тінсулейт - штучний лебединий пух;
 • поліестер.

  Якщо ви хочете купити ковдри недорого, але високої якості, вибирайте вироби з даними синтетичними наповнювачами. Вони легкі, гіпоалергенні, мають прийнятну вартість.

  Переваги Тинсулейт

  Синтетичний аналог лебединого пуху називається тінсулейт. Матеріал має масу плюсів і достоїнств. Він не викликає алергію як натуральний пух. У ньому не створюється середовище для розмноження шкідливої ​​мікрофлори. Крім того, даний матеріал має такі характеристики:

  • невелика теплопровідність;
  • легкість і пружність;
  • простота догляду.

   Вага ковдри з штучним лебединим пухом важать близько 500 гр. Виріб витримує безліч прань без втрати своїх якостей. Тому такий вибір - один з найбільш вдалих сьогодні.

   Поліефірний наповнювач: в чому його переваги

   Ковдри купити в Україні можна і з іншим не менш якісним матеріалом. Це поліестер. З нього виробляються такі наповнювачі, як холлофайбер, мікрофібра і інші. Розрізняються вони тільки зовні, але їх властивості є однаковими. Наприклад:

   • гипоаллергенность;
   • невелика вага;
   • знижена теплопровідність. Матеріал добре зберігає тепло;
   • легкість в догляді. Ковдри з холлофайбером або мікрофіброю легко прати, вони швидко висихають;
   • синтетичні волокна не скачуються і не збиваються в грудки як натуральні наповнювачі;
   • синтетичні матеріали служать довше натуральних виробів.

    Де вибрати якісне ковдру

    Ковдри купити в інтернет-магазині «Літера» - правильне і раціональне рішення для кожного покупця. Тут ви знайдете вироби з синтетичними наповнювачами за вигідною ціною. Є всі розміри, пропонуються варіанти з габаритами від 105x140 см до 150x205 см. Якість всіх ковдр гарантується. В інтернет-магазині «Літера» представлена ​​виключно безпечна для здоров'я продукція за помірними і демократичним розцінками. Кожен покупець тут зможе підібрати саме ту ковдру, яка потрібна, без зайвих переплат.

Меню

Поділитися

QR-код

Налаштування