Натисніть, щоб отримати більше продуктів.
Не було знайдено жодного продукту.

Одеяло

Хорошего качества
Плед

Яркие цвета

975,00 ₴
Ковдра лебединий пух Жирафа 1 подушка 50х70 см.  ТМ TAG  виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і  легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами. 
Швидкий перегляд
975,00 ₴
Ковдра лебединий пух Крокодильчик 1 подушка 50х70 см.  ТМ TAG  виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і  легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
975,00 ₴
Ковдра лебединий пух Черепашка 1 подушка 50х70 см.  ТМ TAG  виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легка і  вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
825,00 ₴
Полуторна Ковдра черепашка ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
825,00 ₴
Полуторна Ковдра Крокодильчик  ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
825,00 ₴
Полуторна Ковдра Жирафа  ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і  легка, вона чудово зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
682,00 ₴
Ковдра лебединий пух "Блакитне" ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
1 072,00 ₴
Ковдра лебединий пух "Блакитне" 2 подушки ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем лебединий пух. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
1 335,00 ₴
Ковдра "Eco-страйп" 2 подушки ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем Eco-пухом. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
1 110,00 ₴
Ковдра лебединий пух "Bamboo" 2 подушки ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем шерстипон. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
683,00 ₴
Ковдра лебединий пух "Bamboo" ТМ TAG виготовлений з тканини мікрофібра і з наповнювачем шерстипон. Ковдра дуже тепла і легке воно прекрасно зігріє Вас холодними вечорами.
Швидкий перегляд
Показати 1-14 з 50 товарів

Хочете купити подушки-ковдри, щоб комфортно і якісно відпочивати? У нашому інтернет-магазині ви можете придбати відмінний домашній текстиль з сучасними наповнювачами.

Чому у нас вигідно купувати подушки і ковдри

Наші переваги: ​​

 • у нас ви можете купити подушки-ковдри недорого - ми безпосередньо поставляємо товар від виробників;
 • бездоганну якість товару;
 • швидка доставка по Україні;
 • широкий асортимент;
 • зручна форма оплати;
 • гарантія.

  Переваги продукції

  На нашому сайті можна подушки-ковдри купити в Україні з штучними наповнювачами:

  • холлофайбер;
  • лебединий пух.

   Подушки і ковдри з холлофайбером добре пропускають повітря, наповнювачі тонкі, легкі, добре зберігають тепло, не пахнуть, відштовхують сторонні запахи, не займаються, їх легко прати. Купуючи текстиль для дому з холлофайбером, звертайте увагу на його теплопровідність - виробник випускає зимові, літні та всесезонні моделі.

   Домашній текстиль з штучним лебединим пухом відмінне рішення для міжсезоння. Штучний пух замінює натуральний компонент, не викликає алергічних реакцій, стійкий до зношування, вироби можна прати в машинці. Матеріал міцний і легкий, приємний на дотик.

   Як вибрати подушки і ковдри

   Вибирати домашній текстиль по наповнювача потрібно з урахуванням стану здоров'я (хвороби суглобів, схильність до алергії, потовиділення), параметрів теплоізоляції, гігроскопічність матеріалу наповнювача, температурних характеристик приміщення.

   Для дитячого текстилю важливі характеристики:

   • екологічна чистота;
   • безпеку;
   • гипоаллергенность;
   • теплоізоляція.

    Наша продукція не викликає у дітей роздратування шкіри або алергічні реакції.

    Сучасні подушки-ковдри купити в інтернет-магазині Літерія можна, зателефонувавши по телефону, або залишивши контакти в формі для зворотного зв'язку. У каталозі компанії ви обов'язково знайдете підходяще виріб. В ідеальному співвідношенні ціни і якості представлений широкий асортимент ковдр в розмірах: 145x215 см, 150х210 см, 175x215 см, 180x210 см, 190x215 см та ін.

    Гігієнічні, практичні подушки з наповнювачем холлофайбер не стають притулком паразитів, відштовхують пил. Цей сучасний матеріал дешевше натуральних наповнювачів, тому його широко використовують при виробництві домашнього текстилю. У нас ви можете купити подушки для дітлахів від 1 року.

    Запрошуємо вас за вигідними покупками!

Меню

Поділитися

QR-код

Налаштування