Натисніть, щоб отримати більше продуктів.
Не було знайдено жодного продукту.
Недійсний ідентифікатор блогу
Останні коментарі
Без коментарів
Пошук в блозі

З яких матеріалів шиють постільну білизну, властивості і переваги цих тканин

Опубліковано1 Рік тому назад

Вибрати якісну тканину для постільної білизни дуже важливо. Від цього залежить не тільки зовнішній вигляд комплектів, їх якість визначає комфорт під час сну. Властивості матеріалу визначає, наскільки довго воно буде служити, а також трудомісткість догляду за ним.

З чого виготовляють тканини для постільної білизни

Для виготовлення постільних тканин застосовують різні матеріали від дорогого елітного шовку до дешевої низькоякісної синтетики.

Якісна тканина для постільної білизни повинна відповідати наступним характеристикам:

 • простота в догляді;
 • стійкість до деформації;
 • практичність;
 • зносостійкість.

  Цим критеріям відповідають багато рослинні і синтетичні волокна. Найчастіше для виготовлення постільних тканин застосовується бавовна. Він доступний за вартістю і практичний. За ним легко доглядати. Бамбукове волокно - воно м'яке, гіпоалергенні, володіє антибактеріальними властивостями. Льон відрізняється підвищеною міцністю, гігроскопічністю. Ця тканина дозволяє тілу дихають під час сну, не призводить до перегрівання. Синтетичні волокна додаються до натуральних ниток для підвищення міцності, а також стійкості до зминання.

  З яких тканин шиє постільну білизну

  Постільна білизна краще шити з натуральних видів матеріалу. Вони найбільш комфортні і забезпечують людям здоровий сон. З природних волокон виготовляється кілька видів постільних тканин.

  Перкаль

  Матеріал відрізняється тонкістю використовуваних волокон, але при цьому має підвищену щільність. Це забезпечує особливу полотняне переплетення. Перкаль тчуть з особливого сорту довговолокнистої бавовни. Нитки при переплетенні лежать рівномірно. Для особливої ​​міцності їх просочують спеціальним складом. Тканина відрізняється високою міцністю, гладкістю. Вона ніжна при дотику.

  Поплін

  Ця тканина двостороння, для її виготовлення застосовують полотняне переплетення. Тчуть її з різних по товщині і щільності ниток, через це на поверхні утворюється тонкий рубчик. Ще для попліну характерний специфічний блиск поверхні. При його виготовленні використовується повністю натуральна бавовна. Постільна білизна, зшите з нього, міцне, довго служить.

  мікросатин

  Цей матеріал виготовляють їх суміші натуральної бавовни і синтетичного волокна. Найчастіше застосовують поліестер або віскозу. Вона м'яка, легка, на ній утворюються катишки. Мікросатин швидко вбирає вологу, добре висихає. Відрізняється високою міцністю, довго служить, так як його тчуть з кручених ниток. Він м'якше, ніж повністю натуральні тканини і гіпоалергенний.

  Жаккард

  Постільна білизна з цієї тканини має розкішний зовнішній вигляд і високу якість. Він має витканий малюнок з різнокольорових або однотонних бавовняних ниток. Його застосовують також для декору спальні. Воно виглядає настільки красиво, що постіль не вимагає застиланні покривалом. Тканина не тільки красива, вона ніжна, приємна на дотик.

  Фланель

  Цей матеріал має м'який короткий ворс на поверхні. При доторканні рукою відчувається його особлива бархатистість. Її виготовляють їх натуральної бавовняної кардній нитки. Іноді для підвищення міцності до них додають віскозу. Виходить міцна м'яка і тепла тканина. Вона прекрасно зберігає тепло, невибаглива в догляді.

  Поликоттон

  Для його виготовлення застосовують синтетичні і натуральні волокна. Його тчуть з бавовни і поліестеру. Кращими вважають різновиди, де натуральних ниток більше. Тканина об'єднує переваги обох волокон. Вона міцна, не сідає, за нею легко доглядати. Вона стійка до зминання, добре пропускає повітря, не вицвітає.

  Поліестр

  Цей матеріал витканий тільки з синтетичних волокон, які отримані шляхом складних хімічних реакцій. Вони мають високу міцність, стійкі до вицвітання. Вони не дихають і мають низьку гігроскопічність. Постільна білизна з неї не комфортно для сну, але має низьку вартість.

  Полісатін

  Зараз це одна з найпопулярніших тканин для пошиття постільних комплектів. Його виготовляють з бавовни і поліестеру. Воно привабливо зовні, у нього блискуча, гладка поверхня. На ньому добре тримаються барвники, що допомагає створювати барвисті, об'ємні малюнки. Згодом вони не вигоряють і не вицвітають.

  Різноманітність пропонованих тканин для пошиття постільних комплектів дозволяє підібрати варіант на будь-який смак і гаманець.

Залишити коментар
Залиште відповідь

Меню

Поділитися

QR-код

Налаштування